Lindo grupas tradīcijām bagātā vēsture aizsākās tālajā 1979. gadā, kad darbību sāka ražošanas apvienība "Vilnis" - ar sešiem veļas mazgāšanas cehiem un 53 pieņemšanas punktiem.

Misija – Lindo Grupai jābūt vadošajiem uz korporatīvo klientu apkalpošanu orientētiem veļas mazgāšanas un nomas pakalpojuma sniedzējiem Baltijā, piedāvājot vislabāko kvalitāti ar mūsdienīgām tehnoloģijām.

Vīzija – Nodrošināt korporatīvos klientus ar augstu kvalitāti, kultūru un konkurētspējīgu cenu, tekstilizstrādājumu mazgāšanā un nomā.

Jau tajos tālajos laikos veļas mazgātava Daugavpils ielā 62/66 tika izveidota kā paraug mazgātava ar savam laikam modernākajām tehnoloģijām un aprīkojumu. SIA "Sadzīves pakalpojumi" 1991. gadā dibinātais ražošanas apvienības "Vilnis" pēctecis, vairāk kā 20 darbības gadu laikā ir saglabājis labākās veļas mazgāšanas tradīcijas un turpinājis savu priekšgājēja iesākto un centies rādīt paraugu citiem industrijas dalībniekiem.

Apvienojoties trim uzņēmumiem ar 100% Latvijas pamatkapitālu tika radīts jauns zīmols - Lindo grupa. Kopš 2007 gada visi grupas uzņēmumi un pakalpojumu sniegšanas vietas darbojas ar zīmolu Lindo grupa.

Sākot ar 2006. gadu ir veiktas investīcijas vairāk nekā 2 miljonu EUR apmērā ražošanas modernizācijā. Pirmajā kārtā tika uzstādīta pasaulē vadošās firmas "Jensen-Senking" plūsmas tipa mazgāšanas un automātiskās gludināšanas līnija ar augstu ražīgumu un kvalitāti. Lai veiktu otru modernizācijas kārtu tika piesaistīts Eiropas Savienības līdzfinansējums un veikta tehnoloģiju modernizācija. Otrajā kārtā tika uzstādītas papildus plūsmas tipa mazgāšanas un gludināšanas līnijas.

Pašlaik Lindo grupas tehnoloģiskais aprīkojums ir līdzvērtīgs nozares uzņēmumu līderiem Eiropā.

Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 190 darbinieki. Lindo grupa katru dienu izmazgā vidēji 19 tonnas veļas un iztīra 4500 apģērba gabalus.

ISO SERTIFIKĀTS

Par mums     Politika     Vakances     Mūsu klienti     Blogs     Galerija     Tālr.: +371 67226611     E-pasts: lindo@lindogrupa.lv

 . />